صدای مجاهدین خلق ایران

تماس با سایت رادیو مجاهد

رادیو مجاهد

در باره سایت رادیو مجاهد

رادیو مجاهد بر روی اینترنت
صدای مجاهدین خلق ایران

با آخرین خبرهای ایران و جهان، گزارش فعالیت های سازمان مجاهدین خلق، گزارشات سیاسی و اجتماعی، گفتگو با مجاهدین، و بسیاری برنامه های دیگر…
در رادیو مجاهد بر روی اینترنت
صدای مجاهدین را بشنوید
برنامه های رادیو مجاهد ۲۴ ساعته بر روی استریم زنده از سایت رادیو مجاهد و همچنین شبکه های مجازی در دسترس شماست
نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید

 


زهرا مریخی مسئول اول سازمان مجاهدین خلق ایران درباره پخش رادیو مجاهد چنین گفته است:

از سرگیری فعالیت رادیو صدای مجاهد، هم‌زمان با پنجاه و سومین سالگرد بنیان‌گذاری سازمان مجاهدین خلق ایران، گام دیگری در مسیر پیشروی مقاومت برای آزادی، دموکراسی و برابری است.

حالا صدای سرکوب شدگان، صدای قیام‌کنندگان و صدای بی‌صدایان هر چه رساتر و پرطنین‌تر می‌‌شود.

از خواهران و برادرانی که مسئولیت بازگشایی رادیو مجاهد را برعهده گرفته‌اند، صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم.

یاد زنان و مردان مصمم، فداکار و خستگی‌ناپذیری به‌خیر که سال‌های سال پخش صدای مجاهد با رنج و کوشش آنها امکان‌پذیر شد و سرانجام در نبرد با رژیم ولایت فقیه به‌شهادت رسیدند. مجاهدانی هم‌چون مسعود عدل و محسن تدینی از نخستین مسئولان صدای مجاهد یا هم‌چون افخم‌‌السادات میرزایی، یاسمن صمدی، فرشته اسفندیاری، فریبا گودرزی، فاطمه سروری، ملیحه رنجوری، علی اصغر ساعی، محمد حسین بقایی، محمد آقاجانی و محمدحسین بسیجی.

از اولین روزهای حاکمیت اختناق، صدای مجاهد نه فقط در کار تبلیغ و اطلاع‌رسانی، بلکه در نبرد رو در رو با دشمن با شایستگی ایفای نقش کرده است. بسیاری از اعضای و هواداران را به‌‌ شبکه‌های مجاهدین در شهرهای ایران وصل کرد یا سبب پیوستن آنها به ‌ارتش آزادی‌بخش شد، پیام‌های سازمان را به ‌رزم‌آوران اسیر در شکنجه‌گاهها رساند و هسته‌های مقاومت و واحدهای رزمنده را هدایت کرد.

مقابله آخوندها با این صدا و جنگ پارازیت که بیش از دو دهه مدام و مستمر در فضای ایران جریان داشت، بخشی از همین نبرد بوده است.

امروز که با گسترش قیام‌ها و جنبش اعتراضی، نسل جوان و بپاخاسته بیش از همیشه به‌ مجاهدین رو آورده و مشتاق‌ پیام این جنبش است، صدای مجاهد وظایف تازه‌یی برعهده دارد.

وظایف تازه‌یی هم برای پیشبرد قیام‌ها، هم یاری رساندن به کانونهای شورشی و هم آشنا کردن جوانان رزم‌آور و قیام‌آفرین با راه و رسم مجاهدین.

صدای استبداد، صدای دین‌فروشی و صدای فریبکاری رو به‌ خاموشی است. حالا زمان پیشروی و پیروزی صدای آزادی است.

۱۵شهریور