728 x 90

آموزش برای کانون‌های شورشی- شماره شصت

آموزش برای کانونهای شورشی

آموزش برای کانونهای شورشی- شماره شصت
آموزش برای کانونهای شورشی- شماره شصت

 

آموزش برای کانون‌های شورشی


جوانان آگاه و مبارز برنامه امروز ما اختصاص دارد به پیوند کانون شورشی با قیام وحشت رژیم آخوندی نسبت به خط دهی اصلی کانون‌های شورشی توسط؛ رهبر مقاومت ایران – مسعود رجوی - شما می‌توانید سؤالات و نظرات خودتون رو درباره این برنامه به ایمیل رادیو مجاهد radio@mojahedin.org ارسال کنید.

 

 


نیروهای امنیتی رژیم درباره کانون‌های شورشی تحلیلهای مختلفی داده‌اند که شنیدن این اعتراف و هراس حکومت از مجاهدین خلق ایران خالی از لطف نیست گوش کنید: یک رسانه حکومتی وابسته به باند خامنه‌ای و نماینده او در مشهد، روز ششم شهریور۹۷با استناد به خطبه آخوند احمد علم‌الهدی در نمایش حکومتی عید قربان تحت عنوان« عبور از جمره دوم!» نوشت:
مدتی است که ضد انقلاب خارجه نشین به‌ویژه (مجاهدین) برانداز، کُر هماهنگی را به صدا در آورده‌اند که جمهوری اسلامی در فاز پایانی خود می‌باشد، فضای مجازی نیز نقش آتش تهیه آنان را برعهده‌ دارد.
اما در این بین آنچه که مسلم است، (مجاهدین) دست به تغییر تاکتیک زده‌اند و این یک واقعیت می‌باشد که اغتشاشات حتی نسبت به مقطع دیماه گذشته از یک واقعیتهایی عبور کرده است، البته دستگاههای امنیتی ما نیز بیکار نبوده و نیستند و همواره اقدامات مجاهدین را رصد کرده‌اند و به موفقیت‌های شایانی نیز دست یافته‌اند.


هموطنان عزیز


سران و رسانه‌های حکومتی بارها اعتراف کرده‌ا ند که امروز مجاهدین در همه صنوف خط‌دهی می‌کنند. اما برای این‌که از هوشیاریها و آمادگی‌هایمان غره نشویم جا دارد که به تفاوت‌های امروز (مجاهدین) با دیماه ۹۶نگاهی گذرا بیاندازیم؛ چرا که طبعاً، دشمن نیز با هوشیاریهای نیروهای امنیتی‌مان، سیر تکاملی سریعی را طی می‌کند: و تظاهرات به‌سرعت رنگ و بویی ساختار شکنانه می‌گیرد- ۲) خصلت اغتشاشات نیز تغییر ماهیت داده است.
هم‌چنین سران رژیم بارها اعتراف کرده‌اند که نقش و جایگاه (مجاهدین) در اغتشاشات دیماه ۹۶به قدری واضح بود که خامنه‌ای در سخنرانی ۱۹دیماه سال گذشته خود گفت: «یک مثلث فعال بوده است…نقشه، مربوط به آمریکایی‌ها و صهیونیستها است؛ چند ماه هم می‌باشد که دارند نقشه می‌کشند… پول هم از یکی از این دولتهای خرپول اطراف خلیج‌فارس است… ضلع سوم هم پادویی سازمان منافقین بود.» اما کیفی‌ترین تحول صورت گرفته، وصل عقبه این کانون‌ها به رهبری آن است، در حال حاضر، خط دهی اصلی این کانون‌های شورشی توسط مسعود رجوی سرکرده منافقین در قالب «پیام به کانون‌های شورشی» صورت می‌گیرد. کانون‌های شورشی قدرت تکثیر نیرو دارند و جایگزین لیدرهای صحنه می‌شوند.


شنوندگان گرامی رادیو مجاهد


نیروهای امنیتی رژیم درباره کانون‌های شورشی تحلیلهای مختلفی داده‌اند که شنیدن این اعتراف و هراس حکومت از مجاهدین خلق ایران خالی از لطف نیست گوش کنید: یک رسانه حکومتی وابسته به باند خامنه‌ای و نماینده او در مشهد، شهریور۹۷با استناد به خطبه آخوند احمد علم‌الهدی در نمایش حکومتی تحت عنوان« عبور از جمره دوم!» نوشت: مدتی است که ضد انقلاب خارجه نشین به‌ویژه (مجاهدین) برانداز، کُر هماهنگی را به صدا در آورده‌اند که جمهوری اسلامی در فاز پایانی خود می‌باشد، فضای مجازی نیز نقش آتش تهیه آنان را برعهده‌ دارد. یکی دیگر از سرکردگان سپاه پاسدارن جهل و جنایت رژیم نیز اعتراف کرد و گفت: آنچه که مسلم است، مجاهدین دست به تغییر تاکتیک زده‌اند و این یک واقعیت می‌باشد که اغتشاشات حتی نسبت به دیماه 96 از یک واقعیتهایی عبور کرده است، البته دستگاههای امنیتی ما نیز بیکار نبوده و نیستند و همواره اقدامات مجاهدین را رصد کرده‌اند و به موفقیت‌های شایانی نیز دست یافته‌اند.


یک رسانه حکومتی موسوم به خبرگزاری تهران تحت عنوان آتش‌افروزی و آشوب طلبی، مأموریت کانون‌های شورشی مجاهدین با اشاره به تشدید بحران درون رژیم به‌دنبال شکست برجام و با اذعان به درهم شکستن فریب اصلاح‌طلب اصول‌گرا در جریان قیامهای مردمی می‌نویسد:
شاید اگر دولتهای پیاپی اصلاح‌طلب و مدعیان اعتدال در سالیان اخیر نبودند و اگر گره‌های اقتصاد مملکتمان را به «امام‌زاده برجام» و مذاکرات نافرجام با شیطان بزرگ (یا به‌قول آقایان کدخدا) دخیل نمی‌بستند، این روزها شاهد شاید شکستن حرمت و منزلت نظام، در زیر سنگ آسیاب توده‌های مردم مطالبه‌گر و عصیانی و سنگ ناکارآمدی دولت نجومی بگیران بی‌دغدغه، نبودیم.


آنچه امروزه شاهد آن هستیم، آتشی است که در سراسر این مملکت روزانه زبانه می‌کشد... اگر دست نیروهای امنیتی نظام برای مقابله با مردم « معترض به نارساییهای واقعی » باز بود، هرگز مجاهدین نمی‌توانستند این‌گونه در روشنای روز، در هر گوشه‌یی از این مملکت، جولان بدهند و هر کاری که خواستند بکنند. هم‌چنین نقش رسانه‌های دلسوز(نظام) بسیار تعیین‌کننده است که با هشدارهای مکرر، می‌توانند به افشای دشمنان منافق بپردازند

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/676078ec-f3e8-4a5f-892a-0c29cff229f3"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات