728 x 90

آموزش برای کانون‌های شورشی- شماره نود

آموزش برای کانونهای شورشی- شماره نود
آموزش برای کانونهای شورشی- شماره نود

موقعیت سرنوشت‌ساز کنونی و سرمایه ایران برای سرنگونی – قسمت سوم

برای پاسخ به سؤالات شما هموطنان عزیز به‌خصوص جوانان میهنمون - در سلسله برنامه‌های آموزشی کانون‌های شورشی - مطالبی با عنوان:موقعیت سرنوشت‌ساز کنونی و سرمایه ایران برای سرنگونی - را به آگاهی شما می‌رسانیم.

قبل از شروع بحث امروز از شما شما درخواست می‌کنیم سؤالات و نظرات خودتون رو درباره این برنامه به ایمیل رادیو مجاهد radio@mojahedin.org ارسال کنید.

 

 

در برنامه گذشته گفتیم که: که تمام‌ راههای مسالمت‌آمیز، صلح‌جویانه، خیرخواهانه، نصیحت‌گرانه با هدف و نیت رسیدن به جامعهٔی آزاد و دموکراتیک ـ حتی با پذیرفتن حداقل‌های آزادی و فعالیت نسبیِ صنفی و فرهنگی ـ از ۲۳بهمن ۵۷تا ۳۰خرداد ۶۰با خمینی دجال ضدبشر طی طریق شد؛ ولی پاسخی جز چماقداری، کتاب‌سوزانی، دستگیری، زندان، کشتار علنی بیش از ۷۰نفر از مجاهدین در شهر و روستا، بستن روزنامه و نشریه، حذف از انتخابات قانونی و از این نمونه‌ها نداشت و همهٔ راه‌ها به بن‌بست با خمینی رسید. در حالی که در همان تقریباً ۳۰ماه، خمینی – دزد بزرگ انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران-بهترین فرصتها را برای مانور اصلاحات، ترمیم و پیش گرفتن اتحاد ملی داشت. بنابراین بنا‌ به چنین پیشینه و راه طی شده در ۴۰سال گذشته، برای مردم ایران و پیشتازانشان در مقاومت بزرگ سازمان‌یافته در کسوت شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق ایران، هیچ گزینه‌یی جز سرنگونی تمامیت نظام آخوندی جواب ندارد. بله- این است مسیر آینده نسل کنونی ایران‌زمین. برای ادامه این بحث توجه شما را به گزیده از سخنان مسعود رجوی رهبر مقاومت ایران درباره تاریخچه سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران جلب می‌کنیم....


همراهان رادیو مجاهد

- آنچه شنیدید گزیده‌ای کوتاه بود از تاریخچه پرفراز و نشیب سازمان مجاهدین خلق ایران با صدای مسعود رجوی رهبر مقاومت ایران- حال به سؤال تعدادی از شما جوانان آگاه و مبارز که سؤال کرده بودید در حال حاضر – و شرایط حساس سیاسی و بین‌المللی فعلی - اکنون ما برای آینده چه داریم؟ پاسخ می‌دهیم – لطفاً توجه کنید:


همان‌طور که شما شنوندگان رادیو مجاهد از خلال بحثهای آموزشی کانون‌های شورشی تاکنون شنیدید – ما تلاش کردیم که بخش مهمی از آینده را که در گذشته رقم زده‌ایم برای شما توضیح دهیم- پس پاسخ به این سؤال به‌طور خلاصه اینستکه: مقاومت تمام‌عیار و همه‌جانبهٔ نسل به نسل ایران در مسیر تحقق آزادی.
تکرار می‌کنیم – پاسخ به سؤال شما – که پرسیده بودید- اکنون ما برای آینده چه داریم؟ این است که: تنها جواب – و تنها پاسخ: مقاومت تمام‌عیار و همه‌جانبه نسل به نسل ایران در مسیر تحقق آزادی است-
دوستان و رفقا صدای ما را از رادیو مجاهد میشنوید- آری مقاومت به هر قیمت – یک مقاومت جانانه با بهای فدا و رنج و شکنج و تمام‌عیار و همه‌جانبه – نسل به نسل مردم ایران‌زمین – برای رسیدن به آزادی و دمکراسی و عدالت و حقوق‌بشر – همه اینها بزرگ‌ترین سرمایهٔ کنونی ما طی یک مبارزه سرسخت طولانی می‌باشد. آن‌قدر این سرمایه، غنی و جدی و در دسترس است که می‌توانیم آن را تکیه‌گاه محکم برای پیمودن باقی راه بدانیم.آری -ما مقاومتی سازمان‌یافته و متشکل و استوار و هم‌پیمان با آرمان تاریخی مردم ایران را داریم.


سازمان مجاهدین خلق ایران - بیش از ۱۲۰هزار شهید راه آزادی را در راه خلق و میهن فدا کرده است که گواه شکوه و غرور و فخر راه طی شده برای محبوبٍ آزادی هستند. هزاران گل سرخ و شقایق گسترده بر فلات ایران‌زمین. شاخسارانی فراخ بر سواد سبز و سپید و سرخ هر شهر و روستای ایران که در قلب و ضمیر و ذهن و نگاه هر ایرانی و خانواده‌هایشان، رقم‌زنندهٔ زیباترین خاطرات و گاه‌گاههای عاشقانهٔ دلتنگی و گشایش‌هایند.


۱۲۰هزار شهید مجاهد و مبارز خلق که به خمینی دجال ضدبشر و خامنه‌ای و روحانی جنایتکار و فاسد و جلادان قرن «نه» گفته‌اند و به خلق محبوبشان «آری و سلام و تکریم گفتند.
۱۲۰هزار پرونده هنوز زنده و پویا است -که برگ‌برگشان در سراسر ایران باز مانده و کانون‌های شورشی در شهرهای میهنمان - صدای خشم و عصیان و نبرد با تمامیت نظام پلید ولایت فقیه هستند.
۱۲۰هزار جان شیفته و جوشان در رگان و خون ملتی که سلاح آزادی‌ایش را با عشق به راه و آرمان و خاطرات لطیف آنان صیقل می‌زند.


۱۲۰هزار شهید مجاهد خلق از سال‌های بعد از انقلاب ضدسلطنتی که در دوراهی انتخاب زندگی خود و سعادت حیات مردمشان، هرگز زندگی خود و جان خود را انتخاب نکردند و مشعلی فروزان، فراروی و فراراه آینده مردمشان نهادند و «یک دم در این ظلام، درخشیدند و جستند و رفتند».
۱۲۰هزار بهترین پیش‌آهنگان برای جامعهٔی آزاد و بدون سلطه‌گری سیاسی و عقیدتی و جنسیتی.
۱۲۰هزار از نیکوترین انسانهای دوست‌داشتنی که با کلمه مقدس مجاهد خلق - با خصائل آمیخته به زیباترین جلوه‌های پاک فداکاری و عشق‌ورزی و صمیمیت زلال انسانی.
۱۲۰هزار از نسلی که شاید شاهد و شأن مثالش را در دهه‌ها و سده‌های آینده توأم با غبطه و آه جان‌سوز بتوان شناخت.


۱۲۰هزار دارایی و گنجینه‌ای که رژیم ولایت فقیه از نشانه‌ها و سمبلهای غنودنشان بر سینه و دشت و دامنه‌های خاکساران وطن و نیز از افشای نام و نشانشان هم وحشت و هراس دارد.
و ما اینک شاهدان و وارثان زندهٔ چنین کهکشانی از سرمایهٔ عاطفی و عاشقانه و فرهنگی و ملی برای رقم زدن آینده خلق و کشور مان هستیم.
در پایان توجه شما رو به سروده‌ای با عنوان رویاهایت را از دست نده – تقدیم به همه شهدای راه آزادی میهنمون جلب می‌کنیم....