728 x 90

بده بستانهای مکتبی برادران حزب الهی

رواج فساد و اختلاس د رنظام آخوندی
رواج فساد و اختلاس د رنظام آخوندی

روز سه‌شنبه ۳۱تیر۹۹ روزنامه رسالت در یک گزارش انتقادی به کسانی حمله کرده بود که در روزنامه شرق حساب دخل و خرج شورای نگهبان را روی میز گذاشته بودند.

رسالت نوشته بود: «روزنامه شرق اخیراً در گزارشی با عنوان «ولخرجی پارلمان» به‌نقل از شخصی که او را کارشناس نامیده، نوشته است «شورای نگهبان امروز در ۳۱استان شعبه زده است. سؤال این است که:

مگر شورای نگهبان حزب سیاسی است که در هر استان باید دفتر داشته باشد؟

اگر حقوق هر یک از ۱۲عضو شورای نگهبان را یک میلیارد تومان در سال هم در نظر بگیریم، باید ۱۲میلیارد تومان بودجه به این بخش بدهیم.

(با این حساب شورای نگهبان) چرا باید ۱۵۰میلیارد تومان بودجه جاری داشته باشد؟»

روزنامه رسالت که خودش در همان باندی است که شورای نگهبان هم در آن است! سپس با گروکشی کردن از روزنامه شرق و نویسنده یا نویسندگان «مچ‌گیری از شورای نگهبان» به برادران مکتبی و حزب‌الهی خودش در روزنامه حکومتی شرق، پاسخ داد:

«موضوع زمانی بوی «تلاش برای فریب افکار عمومی» می‌گیرد که بدانیم این جماعت هیچ تلاشی برای شفافیت بودجه شرکتها و یا بودجه نهاد ریاست‌جمهوری که با افزایش ۱۴۲درصدی نسبت به سال قبل مواجه شده، نمی‌کنند و ظاهراً دغدغه‌ای هم برای شفافیت ندارند!

و چرا آن زمان که امضای استیضاح بی‌کفایت‌ترین وزیر با یک واحد آپارتمان ۷۰متری در سعادت‌آباد تهران معاوضه می‌شد، حضرات دنبال شفافیت نبودند؟»

در نتیجه تا همین‌ جای کار و فقط با استناد به‌نوشته‌های روزنامه رسالت می‌توان دریافت که اعضای باند رقیب اصول‌گرایان، یعنی همان اصلاح‌طلبان قلابی هم خودشان از این قبیل بودجه‌های «مفت و یامفت!» دریافت می‌کنند پس در نتیجه بهتر است آتش‌بس داده و بیشتر از این دست همدیگر را رو نکنند.

اما راستی آن وزیر بی‌کفایتی که بی‌کفایت‌ترین وزیر کابینه نظام هم نام گرفته و برای فرار از استیضاح یک واحد آپارتمان ۷۰متری در سعادت آباد تهران به نمایندگان محترم مجلس ارتجاع رشوه داده کیست!؟

و سؤال بعدی: آن نماینده یا نمایندگانی که به عقل‌شان رسیده رای‌شان را در استیضاح آن وزیر بی‌کفایت یا بی‌کفایت‌ترین وزیر نظام، با یک آپارتمان ۷۰متری در سعادت‌آباد تهران معامله کنند کیستند؟

و سؤال آخر: این نویسنده خبرنگار با شرف! کیست؟ که از این‌همه فساد مالی و فسق اقتصادی و رشوه و رشوه‌خواری در نظام مقدس ولایت مطلقه فقیه خبر دارد و لام تا کام حرف نمی‌زند الا به وقتی که کرسی پول‌خواری ولی‌نعمتش در شورای نگهبان به خطر می‌افتد و آنجاست که ناگهان فیلش یاد هندوستان افشاگری «هدف‌دار»؟! می‌کند تا به این ترتیب، شلتاق افشاگریهای دوپولی باند رقیب را دهنه بزند!

حقیقتاً که همگی از رأس تا ذیل دزد و غارتگر و... هستند و نه کمتر!