728 x 90

دم زدن آخوند روحانی از جلوه‌های زیبای تختهای خالی و ادعای انبارهای پُـر... – پیام مسعود رجوی

آخوند روحانی
آخوند روحانی

آخوند روحانی روز ۱۳فروردین ۹۹:

«ما در اوایل اسفند این تصمیم را اتخاذ کردیم که همه امکانات نیروهای مسلح پای کار بیاید چهار هزار تخت بیمارستانی آنها پای کار آمد و الحمدلله همه آنها خالی است این یکی از جلوه‌های زیبای این کار هست هیچ کشوری یک هم‌چنین کاری نکرده.

 

ما تمام تختهایی که هزاران تخت در تهران و شهرهای بزرگ نیروهای مسلح ما زحمت کشیدند. نقاهتگاههای وسیع بزرگ آماده کردند آن‌قدر هم تختها زیبا، آنکادر شده منظم خب معمولاً نیروهای مسلح با اون نظم و انضباط شان هم می‌بینی صندلی سر جایش هست هم می‌بینی تخت سر جای خودش هست هم می‌بینید پتو و ملافه آنکادر شده است همه اینها با همان زیبایی خالی مانده یکی از جاهایی خالی ماندنش قشنگ است همین جاست که تختهای ما خالی مانده و بی‌مشتری ست... و نه تنها تخت معمولی ما خالی است تخت ویژه و مراقبتهای ویژه و آی.سی.یو ما هم در بسیاری از شهرها خالی است.

انبارهای ما پر هست، اما با این‌که برخی از کشورهای غربی از ما فرصت بیشتری داشتند، یعنی وقتی ما هم مبتلا شدیم آنها ۱۰یا ۱۵روز بعد مبتلا شدند، آنها فرصت بیشتری داشتند، ولی هم تخت کم آوردند، هم وسایل تنفسی کم آوردند، هم ونتیلاتور کم دارند، اصلاً کارخانه‌های خودشان را وادار کردند همه را متوقف کنند ونتیلاتور تولید کنند، هم مواد غذایی کم آورده‌اند، هم ماسک الآن تو بیمارستانها مشکل دارند.

 

خوب وقتی کشورهای بزرگ کشورهای صنعتی کشورهای بسیار در مدعی در این آزمایش دچار مشکل شدند و ملت ما دچار این مشکل نشد به‌خاطر انسجام به‌خاطر مدیریت خوب!».

 

مسعود رجوی – ۲۸اسفند۹۸:

تف به ریش و ریشه آخوند شیاد

برجهیده از زیر قبای ولایت دجال و ضدبشر

أُفٍّ لَّکُمْ وَلِمَا تَعْبُدُونَ

(آیه ۶۷سوره انبیاء در قرآن)

ابراهیم بت‌شکن خطاب به آخوندهای بتکده ولایت

 

مسعود رجوی – ۱۳فروردین۹۹:

روزگار مردم و میهن ما دلخراش و جگرسوز است

کسی که در فکر مردم نیست و سودای دیگری دارد

بویی از انسانیت نبرده است

خلیفهٔ ارتجاع می‌خواهد از کرونا عامل بقا بسازد

مردم ایران فنا و امحاء ویروس ولایت را می‌خواهند

فرزندان ایران باید آن را ریشه‌کن کنند.