728 x 90

صدای شما از رادیو مجاهد- ۵ بهمن ۹۹

صدای شما از رادیو مجاهد

صدای شما از رادیو مجاهد
صدای شما از رادیو مجاهد

صدای شما از رادیو مجاهد- ۳بهمن ۹۹

این هفته می‌خواهیم به تماسهای شما با برنامه همیاری بپردازیم.

همیاری اخیر قبل از هر چیز نشون دهنده رابطه مردم ایران با فرزندان مجاهدشان و جایگاه مجاهدین در جامعه ایران بود.

ارزش تک‌تک تماسهای علنی که با سیمای آزادی گرفته شد کمتر از یک عملیات کانون‌های شورشی نبود و توان و قدرت و شجاعت هموطنانمون و کانون‌های شورشی و رابطه اونها با برادر مسعود و خواهر مریم رو نشون داد؛ به‌خصوص خواهران کانون‌های شورشی که تماس اونها بیانگر واقعیت و حقانیت حرفهای خواهر مریم درباره جایگاه تعیین‌کننده زنان و دختران ایران در مسیر نبرد سرنگونی هست.

 

یکی از دوستان درباره تاثیر این برنامه و تماسهای هموطنانمون در جلب اعتماد مردم ایران نوشته:

 

با هر صدایی که از هر زن و مرد هوادار و کانون از داخل ایران در برنامه همیاری می‌شنیدم، بخداوندی خدا مرا یک قدم به شما نزدیک و نزدیک‌تر می‌کرد. قبلاً همیشه می‌گفتم خدایا آیا کسی هست که بیاید و ما را از شر این آخوندها راحت کند؟ ولی الآن با این همت و عزم و غیرت شما که افتخار همهٔ ما هستید می‌گویم آری با همت خودمان و با شما ریشه این آخوندها کنده می‌شود. الآن با افتخار می‌گویم و خیلی خوشحالم پس از سالیان وارونه‌گوییهای رژیم در رابطه با شما مجاهدین من گمشده‌ام را پیدا کردم. من خودم را سرباز وطن و سرباز خلقی می‌دانم که رهبری چون برادرمسعود و خواهر مریم را دارد.

 

برخی نامه‌ها و تماسها درباره دوستانی بود که صدای کانون‌های شورشی رو در برنامه شنیده بودن یکی از همین دوستان برامون نوشته:

 

شنیدن صحبت‌های نفرات از شهرهای مختلف به من این انگیزه را داد تا جایی که می‌توانم برای مردم ایران تلاش و فعالیت کنم. من اصلاً تصوری از این همه کانون شورشی نداشتم اما وقتی تک‌تک صدای نفرات می شنیدم به این ایمان آوردم که فقط با کانون شورشی هست که می‌توان کاری انجام داد. چون کسی را جز مجاهدین و کانون‌های شورشی نمی‌بینم مجاهدین و کانون‌های شورشی حرف نمیزنن در همه صحنه‌ها حاضر هستند و این قدرت مجاهدین رو نشون میده. آنها درقلب مردم ایران خانه کردند نه در یک مزارخالی.

 

یکی از زیباترین و همزمان دردناکترین تماسها، تماس برادرمون فرهاد از کرج بود. فرهاد با تمام وجودش از عشقش به آزادی ایران گفت. یکی از هموطنانمون درباره تماس فرهاد نوشته:

 

همیاری خیلی انگیزاننده بود و به‌قول برادر مسعود هزار اشرف در ایران تکثیر شد و نشان از حضور کانون‌های شورشی در تمامی نقاط ایران دارد که در فرصت مناسب به میدان خواهند آمد. تماس فرهاد با بیماری ریوی که نمی‌توانست صحبت کند اما خواست که صدایش را به سیما برساند قابل توصیف نیست اینها همه برگرفته از رهبری است... . واقعا تیری بود به رژیم خمینی و به‌قول خانم مرضیه خمینی چی ها را در قبر و روی زمین می‌لرزاند و در واقع رژه سرنگونی بود.

 

اجازه بدین آخرین نامه ‌را اختصاص بدیم به هموطنی که بعد از دیدن برنامه همیاری از تاثیرات اون روی نسل جوان میهن و به‌طور خاص خواهران مان در داخل برامون گفته.

دوستمان نامه‌ اش را این‌طور شروع کرده:

 

همیاری امسال واقعاً خیلی متفاوت از سالهای قبل بود و این نشان از حرکت اجتماعی به سر منزل مقصود است و نشان از درد و اراده و همت به‌خصوص نسل جوانترها و به‌طور خاص در حوزه خواهران می‌باشد. در هر کدام از این سرفصلها دنیایی حرف ناگفته نهفته است اگر جامعه و به‌خصوص قشر جوان و قلب تپنده حرکتهای اجتماعی از سر منزل این حقایق، یعنی مجاهدین تغذیه شوند، مطمئناً حرکت‌شان صد برابر کوبنده‌تر، انگیزشی و پرمحتوا خواهد بود.

 

این هموطن در ادامه نامه‌ اش از تاثیر اعتماد مردم به مجاهدین و کانون‌های شورشی نوشته:

 

اگر علت اعتماد مردم به مجاهدین به‌خصوص به شکل‌های مختلف باز شود، در آگاهی نسل جوان و برای از بین بردن فضای مسموم که رژیم به زبانها و روشهای مختلف ایجاد می‌کند خیلی مؤثر خواهد بود. الآن می‌فهمم چرا این‌قدر سازمان روی کانون شورشی تأکید می‌کند.

 

 

بله همیاری با سیمای آزادی به همه ما ثابت کرد که برای رسیدن به پیروزی همه چیز داریم. هم سازمان رزم پیشتاز، هم کانون‌های جان بر کف شورشی که آتش نبرد رو در جای جای میهن روشن نگه میدارن و مهمتر از همه مردمی که حاضرن برای آزادی و رهایی هر قیمتی بدن و مانند کوه پشت فرزندان مجاهدشان هستند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f47ff558-1bee-4642-a464-fbafcfed3748"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات