728 x 90

صدای شما - ۲۰دی ۹۹

صدای شما از رادیو مجاهد

صدای شما از رادیو مجاهد
صدای شما از رادیو مجاهد

صدای شما - ۲۰دی ۹۹

 

یکی از دوستان که به‌تازگی با مجاهدین و تاریخچه آنها آشنا شده در نامه‌اش این‌طور نوشته:

درود بر نسل مجاهدین پاکباز و فداکار که به خمینی نه گفت و حاضر به تسلیم نشد نسل بی‌قراران. تبار نسل برادرمسعود که در زندانهای خمینی ملعون در روزهای شکنجه و شلاق و تیر، بر پای ابلیس مجسم سجده نکردند، سبکبار رفتند و بر دار بلند فدا، بوسه زدند تا بدینسان تبر بر فرق بتی فرود آورند که آرمان آزادی یک خلق را به یغما برده بود. امروز کلمات، با حماسه آن نسل معنا می‌شوند و در جای واقعی خود می‌نشینند.

این دوست عزیز در ادامه نامه‌اش می‌نویسد:

بی تردید، شهدای مجاهدین آبروی ایران و ایرانی‌اند و نسل امروز بر مدار همان نسل ِ شورشگر ۶۷ است که الآن در کوچه و خیابان هر شهر می‌خروشد و بر هویت و آرمانش می‌بالد و غریو سر می‌دهد. چه نسل خوش بختی بودند آنها. اگر چه خمینی با قساوت آنها را قتل‌عام کرد ولی نتوانست آنها را دفن کند. نوید قهرمان ادامه دهنده همان رشادت هاست. آنها درقلب مردم ایران خانه کردند نه در یک مزارخالی.

نامهٔ این دوست عزیز این‌طور به پایان میرسه که:

همه اینها به واسطه رهبری پاکباز مسعود، این ابرمرد تاریخ ایران‌زمین و خواهر مریم این بزرگ بانوی سرزمین شیر خورشید معنا پیدا کرده و می‌کند با سلام و هزاران درود بر شرف و آزادگی شما مجاهدین.

ورود سازمان ملل در مسئله قتل‌عام زندانیان سیاسی در ۶۷ مهم و یک پیروزی بزرگی است و نشان می‌دهد که حقیقت اگر کوچک و در دل کوه دماوند هم باشد روزی نمایان خواهد شد و به‌قول برادر مسعود، در هر کجا قطره‌ای عدالت در آنجا باشد ما پیروزیم و این همان تغییر دوران است که فرا رسیده است.

بله خروش و شورش کانون‌های شورشی جوشیده از آرمان شهدای قتل‌عام ۶۷ است شهدایی که به‌قول این دوستمان، نسل امروز بر مدار همان نسل شورشگر ۶۷ هستند که الآن در هر کوچه و خیابان با رژیم در نبرد هستند.

اگر یادتان باشد در ابتدای برنامه به تاثیر وصل ارتباط بین مردم و مجاهدین اشاره کوتاهی کردیم و گفتیم به هر میزان که این وصل به کانون خیزش و قیام بیشتر باشد، از قضا روحیه رزمنده و توان برای مقابله با توطئه‌های رژیم هم بیشتر است.

یکی از دوستان برنامه در قسمتی از نامه‌اش به‌وجود این روحیه رزمنده که ناشی از وصل ارتباط با مقاومت هست اشاره کرده و نوشته:

درود بر شیران مبارزه و انقلاب که در برابر هیچ مانعی توقف نمی‌کنند. من در نمازهایم دعا می‌کنم که خدا همیشه شما را برای ما حفظ و سلامت داشته باشد و آرزوی ما هم دیدن شما عزیزان و یاران دیرین بوده وهست.

هر جا که یاس و ناامیدی و سختی راه و مشکلات زندگی که این آخوندها به دست و پای مردم پیچیده‌اند را می‌بینم، به یاد پیام های شفابخش خواهر مریم میافتم و بی‌اختیار در دلم شروع به حرف زدن با خواهر مریم می‌کنم در همان حال که با ایشان درد دل می‌کنم بخدا صدای شنیدن ضربان قلبم را می‌شنوم و با خودم می‌گویم چگونه چنین بانوی قدرتمند و با شکوهی مثل کوه در مقابل این آخوندها ایستاده و آخوندها را به وحشت انداخته. می‌دانید چرا این احساس را دارم؟ چون او مریم مطهر و امید رهایی خلق ستمدیدهٔ ماست. ایرانی که به‌زودی با دستان ایشان و مجاهدین‌شان، آزاد خواهد شد و شهرهای ایران را به‌خاطر حضورتان غرق جشن و شادمانی خواهیم کرد.


برنامه امروز را با نامه یکی از هموطنانمان تمام می‌کنیم که درباره صحبت‌های برادر مسعود در خصوص تعهد و سوگند نوشته.

فکر کنم بهتر است بدون هیچ صحبتی عین نامه را برایتان بخوانم:

بیش از ۴۰بار است که سخنرانی برادر مسعود را گوش می‌کنم. هر بارکه گوش می‌کنم گریه‌ام می‌گیرد حتی نمی‌توانم احساسات خودم را نگه دارم. بطور خاص خیلی تحت تاثیر صحبت‌هایشان که خطاب به مجاهدین در رابطه با تعهد خون و نفس گفتند، قرار گرفتم. پس از شنیدن آن، بارها حیف و افسوس خوردم که چقدر همه عمرم در این سالیان به هدر رفت. ولی باز هم دیر نیست و خدا را هزاران بار شکر که به مجاهدین وصل شدم. اولاً مدیون خدا هستم بعد برادر مسعود و خواهر مریم که من را به مجاهدین وصل کردند. شاید باور کردنش دشوار باشد. ولی به خداوندی خدا از روزی که با مجاهدین آشنا شدم نمی‌دانم چه شده که همه‌اش دارم به سازمان مجاهدین و مجاهدینی که این همه سال رنج و سختی و ترک عزیزان و خانه و خانواده کرده‌اند تا آزادی را برای مردم بیاورند فکرمی‌کنم. درخواست سلام و درود و آرزوی سلامتی خدمت خواهر مریم عزیز و برادر مسعود عزیز و همه مجاهدین شان را دارم و به واسطه آشنایی و وصلم به مجاهدین پاکباز و غیور شاکر خدا هستم و دعای همیشگی من از خدا این است که پشت و پناه همه شما اشرفیان باشد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/dbdb5a9a-1d94-4825-b5e3-dd1a813e1b83"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات