728 x 90

فرستادن مردم به‌قربانگاه کرونا، این بار با دستاویز محرم

سخن روز
سخن روز

روحانی در اظهارات روز شنبه (۴مرداد ماه) خود در ستاد کرونا باز هم در وقاحت و شیادی سقف زد. به‌نظر می‌رسد به‌موازات تشدید وخامت اوضاع، روحانی هم دوز دروغ‌درمانی خود را بالاتر می‌برد.

همهٔ کشورها به‌راه رژیم رسیده‌اند!

روحانی در توجیه فرستادن مردم به‌کام کرونا گفت وقتی تولید را می‌بندید مشکل ایجاد می‌شود. وی با وقاحت خاص خود مدعی شد که «در دنیا همه به‌این نتیجه رسیده‌اند که بازگشایی را باید انجام بدهند این استثنا ندارد در تمام کشورها آمدند مسأله بازگشایی را مطرح کردند». بنا‌به‌گفتهٔ روحانی همهٔ آن صدها و هزارها میلیاردی که کشورها و دولتهای دیگر صرف قرنطینه و تأمین معیشت مردم کرده‌اند خطا و باطل بوده و کار درست را رژیم ولایت و دولت او کرده است که بدون آن‌که یک قران خرج مردم کرده باشد، همه آنها در یک نقطه با رژیم تلاقی کرده‌اند؛ «الان همهٔ دنیا هم به‌همین نتیجه رسیده و بازگشایی کرده‌اند». می‌ماند ناقابل دههاهزار زندگی که از میان رفته و هزاران و هزاران خانواده که از هم‌پاشیده شده‌اند. افزون بر این، کادر درمانی و همهٔ کارگزاران وزارت بهداشت و درمان در این نکته با هم وحدت نظر دارند که فاجعهٔ بزرگتر در پاییز و زمستان آینده در راه است و صدهاهزار مرگ دردناک دیگر در کمین مردم ایران است.

روحانی در حالی که گویا به‌کلی فراموش کرده بود چه کسی پایان کرونا و عادی شدن وضعیت را تا شنبه آینده یا تا پایان ماه خبر می‌داد، کسانی را که هی از پایان محدودیتها سؤال می‌کنند، مورد مذمت قرارداد و گفت: «اصلاً بحث هفته نیست اصلاً بحث ماه هم نیست ما باید برای کل سال و حتی ااحتمالاً برای ماههایی از سال آینده آماده باشیم.

دجالیت در خدمت قتل‌عام

روحانی تنها راه نجات را در زدن ماسک و خودداری از برگزاری جشن و عزا دانست، اما در عین‌حال گفت که مراسم عزاداری محرم موضوع دیگری است و «وضعیت قرمز است زرد است هشدار است هر چه که هست همه جا باید عزاداری امام حسین را انجام بدهیم!». وی در عین‌حال به‌طور متناقضی اضافه کرد که سالمندان در خانه بمانند و از همان خانه زیارت و توسل کنند. «خداوند عزای آنها را در خانه و در فاصله هم قبول می‌کند». معلوم نیست خدایی که عزای سالمندان را به‌خاطر مراقبتهای کرونایی از خانه و از فاصلهٔ دور قبول می‌کند، چرا همین را از دیگران قبول نمی‌کند؟!

پاسخ روشن است، مردم ایران هم‌چون جنگ ضدمیهنی ۸ساله بایستی هزار هزار در آتش کرونا پرپر شوند و بسوزند تا اجسادشان خاکریزی در برابر امواج خیزش و قیام مردم به‌ستوه‌آمده باشد. دیروز بهانهٔ کلان تلفات انسانی، گردش چرخ اقتصاد و و تولید بود، همان اقتصاد و تولیدی که رژیم آن را به‌نابودی کشانده و امروز بهانه عزاداری امام حسین است. همان حسینی که جلادان و دژخیمان عمامه‌دار حاکم، میراث‌بران یزید و شمر و حرمله، هزار هزار از رهروان و فرزندان عقیدتی او را یا در زندانها و شکنجه‌گاهها، شرحه‌شرحه و قتل‌عام کرده‌اند یا در خیابانهای تهران و شهرهای سراسر ایران، به‌خصوص در قیام خونین و آتشین آبان۹۸، به‌گلوله و رگبار بسته‌اند.

واقعیت، همان است که مسعود رجوی در بر ابر سخنان روحانی شیاد بیان کرد. او گفت: «هیهات که پیامبر جاودان آزادی نیازی به‌اشک تمساح حکومت یزیدی ولایت‌فقیه، جلادان ۶۷ و قاتلان فرزندان ایران در آبان۹۸ ندارد.

خامنه‌ای و روحانی هم‌چنان‌که نماینده مجلس آنها هم گفت قسم خورده‌اند که تمام مردم را بکشند. خط کار آنها، کلان تلفات و سپر انسانی در برابر خطر قیام و سرنگونی است».

مسعود رجوی افزود: «امام حسین پیشوای عقیده و جهاد، پرچمدار قیام و نبرد و شورشگر نخستین در برابر ولایت یزیدی یعنی استبداد و ستمگری است. هر که با اوست به‌جای گسترش کرونا علیه ولایت منحوس شمشیر صیقل می‌دهد».