728 x 90

مقابله با تروریسم افسارگسیخته فاشیسم دینی

سخن روز
سخن روز

بعد از سوءقصد به جان آلخو ویدال کوادراس رئیس کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت، یک‌بار دیگر توجهات به‌سمت تروریسم حکومتی در تهران جلب شد و بسیاری از شخصیت‌ها، رسانه‌ها و ارگانهای بین‌المللی نسبت به آن واکنش نشان دادند.

امانوئله پوتزولو، عضو کمیسیون خارجی پارلمان ایتالیا نوشت: «رژیم ایران در حال حاضر اولین حامی تروریسم در جهان است؛ افراط‌گرایی آخوندها در حال تبدیل شدن به یک مشکل جدی و برجسته برای تمام جهان است!»

سایت تاون هال، در مقاله‌یی به قلم کن بلکول، سفیر پیشین آمریکا در کمیسیون حقوق‌بشر سازمان ملل نوشت: «پس از جنگ‌افروزی اخیر تهران در خاورمیانه در ماه گذشته، شبح شوم طرح‌های رژیم ایران بار دیگر در یک اقدام وحشتناک تروریستی در خیابانهای مادرید به‌وقوع پیوست... اقدام بی‌شرمانه تروریستی به‌عنوان یک زنگ بیدارباش شدید برای بی‌شرمی فزاینده آخوندهای تهران عمل می‌کند»... .

اما خبر مهم و تکان‌دهنده‌یی که بعد از «زنگ بیدارباش» سوءقصد به جان نایب‌رئیس پیشین پارلمان اروپا توجهات را به‌خودش جلب کرد، تهاجم پلیس آلمان به مراکز تروریستی رژیم آخوندی در شهرهای آلمان بود. روز پنجشنبه ۲۵آبان وزارت کشور آلمان با صدور یک اطلاعیهٔ مطبوعاتی از تحقیق و جستجو در «مرکز اسلامی هامبورگ» و ۵۴ محل دیگر در ۷ ایالت آلمان خبر داد.

در بخشی از اطلاعیهٔ وزارت کشور آلمان آمده است: «هدف فعالیت‌های مرکز اسلامی هامبورگ، صدور انقلاب سران (رژیم ایران) است که مظنون به ضدیت و مخالفت با قانون اساسی آلمان و ناقض ایدهٔ تفاهم بین‌المللی است».

به‌گزارش رسانه‌های آلمان در این حملهٔ بزرگ، بیش از ۵۰۰نیروی پلیس شرکت داشتند و ۵۸ساختمان در سراسر آلمان مورد حمله قرار گرفت و مأموران شواهد احتمالی به‌خصوص تلفنهای موبایل، کامپیوترها و نوشته‌هایی را ضبط کرده‌اند.

واقعیت این است که این مراکز طی سالیان مستقیماً توسط رژیم آخوندی و سر مار ولایت در تهران کنترل و هدایت می‌شد. مقاومت ایران بارها تهدید جاسوسی و گسترش باندهای مافیایی ترور و آدم‌کشی رژیم را به دولت آلمان گوشزد کرده و ضرورت تعطیلی و بستن سفارتخانه‌ها و مراکز رژیم آخوندی را خاطرنشان کرده است.

همگان شاهد بودند که در اسناد و دفترچه‌های ضبط شده از دیپلومات تروریست بمب‌گذار اسدالله اسدی که در ژوییه ۲۰۱۸ توسط ادارات امنیتی آلمان دستگیر شد، روشن گردید که مرکز به‌اصطلاح اسلامی هامبورگ یکی از سرپل‌های ارتباطی و محل ملاقات‌های وی با عوامل و مزدوران و جیره‌خواران رژیم ایران بوده است. فقط در یکی از این دفترچه‌ها ۲۸۹ مدخل و رد و آدرس وجود داشت که ۱۴۴ مورد آن مربوط به آلمان بود.

دیپلمات تروریست بمب‌گذار از مأموران ارشد وزارت اطلاعات آخوندها بود که تحت عنوان دبیر سوم سفارت ایران در وین یک شبکه جاسوسان رژیم در اروپا را هدایت می‌کرد.

سالها پیش سازمان امنیت داخلی آلمان در گزارش منتشر شده در ژوئیه ۲۰۱۲ با عنوان «فعالیت‌های جاسوسی رژیم ایران» نوشته بود: «یک موضوع محوری در فعالیت‌های جاسوسی رژیم ایران شناسایی مخالفان تبعیدی در بین جامعه ایرانیان مقیم آلمان است. در این میان سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملّی مقاومت ایران، به‌طور خاص، در مرکز این فعالیت‌های جاسوسی رژیم ایران قرار دارند. علاوه بر این، واواک یک علاقهٔ شدید عملیاتی برای شناسایی اهدافی در آلمان به‌خصوص در بخش سیاست خارجی و امنیتی از خود نشان می‌دهد».

تجربه چهار دهه فعالیت باندهای مافیایی تروریستی رژیم آخوندی در اروپا و آمریکا به‌روشنی نشان می‌دهد که تمامی سفارتها و نمایندگی‌های رژیم آخوندی و مراکز و اماکن رژیم ایران در آلمان و سایر کشورهای اروپایی، مأموریتی جز اقدامات جاسوسی و تروریستی ندارند. هم‌چنان که مقاومت ایران پیوسته تأکید کرده است، بستن سفارتها و نمایندگی‌های این رژیم در آلمان و اروپا و اخراج مأموران وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران، ضرورت مقابله با تروریسم افسارگسیخته فاشیسم دینی و ممانعت از گسترش آن است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9d6b330e-8524-4c79-9d23-b2422f65146b"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات