728 x 90

موج هشتم کرونا و شبح شوم کرونای ولایت

سخن روز
سخن روز

طی هفته‌های اخیر، بار دیگر شبح هولناک کرونا در کشور به‌جولان درآمده است. عین‌اللهی وزیر بهداشت رئیسی جلاد روز ۶فروردین از آغاز موج هشتم کرونا خبر داد. خبرگزاری سپاه پاسداران (فارس ـ۱۲فروردین) گزارش داد که تعداد شهرهای قرمز کرونایی از ۱۳ به‌۱۹شهر افزایش یافته، تعداد شهرهای نارنجی۴۵ و تعداد شهرهای زرد به‌۲۳۳ رسیده است. شمار مبتلایان و فوتی‌های کرونایی نیز به‌اعتراف منابع حکومتی «روندی تصاعدی» دارد و شمار درگذشتگان روزانه طی هفته‌های اخیر، از تک رقمی به‌دو رقمی تبدیل شده و در هفتهٔ گذشته از ۲۲ به‌۲۹رسیده است. البته تردیدی نیست آماری که توسط رژیم اعلام می‌شود، طبق معمول به‌مراتب کمتر از واقعیت است. دستگاه تبلیغاتی رژیم و تلویزیون منحوس آخوندی نیز وانمود می‌کنند که گویا کرونا دوباره به‌صورت پاندمی (اپیدمی جهانی) ظاهر شده و در همه جا بجز ایران، آمار مرگ و میر بالاست. دستگاه تبلیغاتی دروغ‌پرداز آخوندها در این مورد از پخش خبرهای ساختگی و کذب نیز ابایی ندارد.

در حالی که وزیر بهداشت و درمان و سایر مقامات آن، وانمود می‌کنند بر اوضاع مسلطند و واکسن و دارو برای مقابله با کرونا، بیش از حد نیاز در اختیار دارند، مینو محرز از کارشناسان همین دستگاه در پاسخ به‌این سؤال که «چرا وزرات بهداشت درباره این ویروس اقدام نمی‌کند» گفت: «لابد از دست وزرات بهداشت دیگر کاری برنمی‌آید!» (سایت حکومتی خبرآنلاین ـ ۸فروردین).

دروغگویی‌ها و ضد و نقیض‌گویی‌های مقامات و دستگاه تبلیغاتی رژیم دربارهٔ موج جدید کرونا، یادآور طوفان دروغی است که ضحاک ولایت در پروژهٔ اهریمنی کرونا برپا کرده بود تا با کشته‌های کرونا راه قیام مقدر را سد کند.

مردم ایران فراموش نکرده‌اند در حالی که ویروس کرونا از اوایل بهمن۹۸ وارد کشور شده بود و مقامات رژیم هم از آن خبر داشتند، آن را انکار و تکذیب می‌کردند چرا که خلیفهٔ ارتجاع می‌خواست نمایش ۲۲بهمن و خیمه‌شب‌بازی مجلس خود را در دوم اسفند برگزار کند. پس از آن هم وقتی ناچار شد به‌واقعیت مسأله اعتراف کند و در حالی که بیش از دو ماه از تاخت و تاز کرونا در سراسر کشور می‌گذشت روز ۱۳ اسفند۹۸، خامنه‌ای به‌صحنه آمد و در حاشیهٔ درختکاری گفت: «این بلا به‌نظر ما بلای آن‌چنان بزرگی نیست... من نمی‌خواهم مسألهٔ را خیلی کوچک بگیرم، اما خیلی هم بزرگش نکنیم... این می‌تواند یک دستاورد باشد. اگر این دست‌آوردها را داشته باشیم، بلا برای ما تبدیل می‌شود به‌نعمت، تهدید تبدیل می‌شود به‌فرصت».

این سخنان خامنه‌ای و عملکرد وی در قدمهای بعد نشان داد که او هرگز در پی دور کردن بلای کرونا از جان مردم ایران نبوده و نیست. بلکه در پی آن است که در برابر قیامهایی که موجودیت رژیم را تهدید می‌کند، «فرصت» بسازد. کما‌ این‌که در قدم بعد با جنایت ممنوع کردن صریح وارد کردن واکسنهای معتبر و مؤثر، جهانی را در بهت و حیرت فرو برد و نشان داد که در خونخواری و خوی ضدبشری و ضدایرانی روی دست ضحاک بلند شده و برای «حفظ نظام» قتل‌عام، ابایی از آن ندارد که داغ و درد ۵۰۰هزار کشتهٔ کرونا را بر مردم ایران تحمیل کند. البته فوران قیامهای پسا کرونا با طوفان وقفه‌ناپذیر خروش «مرگ بر خامنه‌ای» به‌او فهماند که این حکم تاریخ و نیروی قیام و انقلاب دموکراتیک مردم ایران است که با تکیه بر مقاومتی پیشتاز، پایدار و سازمان‌یافته، حرف آخر را می‌زند.

پیش از این رهبر مقاومت، کرونا را متحد رژیم ولایت فقیه نامیده و گفته بود: «جنگ مردم ایران با کرونا بخشی از جنگ سرنوشت با خامنه‌ای و رژیم دجال و ضدبشری ولایت فقیه است».

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1388d563-0bbe-4b2c-a213-f6af1e27c455"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات