728 x 90

پیام مریم رجوی- خبر به هلاکت رسیدن قاسم سلیمانی

دیدگاه‌های مریم رجوی

پیام مریم رجوی- خبر به هلاکت رسیدن قاسم سلیمانی
پیام مریم رجوی- خبر به هلاکت رسیدن قاسم سلیمانی

پیام مریم رجوی

هلاکت قاسم سلیمانی و سرکرده بسیج ضدمردمی عراق ضربه جبران‌ناپذیر به رژیم آخوندی و زمان خلع ید از پاسداران در منطقه فرار سیده است.

 


خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران هلاکت قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس سرکرده بسیج ضدمردمی در عراق را ضربه جبران‌ناپذیر به رژیم آخوندی خواند و تأکید کرد زمان خلع ید از ملایان در منطقه به‌ویژه در عراق و سوریه و لبنان و اخراج پاسداران از این کشورها فرار سیده است. به این ترتیب عراق که پس از جنگ توسط آمریکا در سینی طلایی تقدیم رژیم آخوندی شده بود از یوغ فاشیزم دینی آزاد می‌شود. قاسم سلیمانی یکی از بزرگترین جنایتکاران تاریخ ایران است که دست‌ اندر کار قتل‌عام صدها هزار تن از مردم منطقه و آواره کردن دهها میلیون تن دیگر است. وی هم‌چنین طراح قتل‌عام مجاهدین در اشرف و بسیاری عملیات تروریستی دیگر در عراق و در داخل ایران و سایر کشورها علیه مقاومت ایران بوده است. با هلاکت او چرخهای سرنگونی رژیم آخوندها هر چه سریع‌تر بحرکت در می‌آید. علاوه بر این با هلاکت دژخیم ابومهدی مهندس سرکرده بسیج دست نشان‌دهنده رژیم ولایت فقیه در عراق و یک قاتل افشا‌ شده مردم عراق و مجاهدان اشرفی که از دو دهه پیش توسط مقاومت ایران افشا‌ شده بود زمان پیروزی قیام مردم عراق برای رهایی از اشغالگری رژیم ایران فرار سیده است.
خانم رجوی افزود: در حالی‌که سرنگونی رژیم آخوندی در چشم‌انداز قرار گرفته زمان آن است که نیروهای مسلح رژیم از شلیک به مردم خودداری کنند سلاحهای خود را بر زمین گذاشته و تسلیم شوند پرسنل مردمی ارتش باید به مردم بپیوندند.
خانم رجوی با یادآوری شهادت دست کم ۱۵۰۰تن از فرزندان مردم ایران در قیام آبان و دستگیریهای بی‌پایان خاطرنشان کرد: جامعه بین‌المللی به‌ویژه اتحادیه اروپا باید بر سیاست مماشات با رژیم ملایان نقطه پایان بگذارد و حق مقاومت و قیام برای آزادی و حق حاکمیت مردم ایران به‌جای حاکمیت ملایان را به‌رسمیت بشناسد.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۳دی ۱۳۹۸
سوم ژانویه ۲۰۲۰

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ee9ec69e-b9f6-4cc1-8b7f-eeb9df5937ab"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات