728 x 90

آموزش برای کانون‌های شورشی- شماره نود و یک

آموزش برای کانونهای شورشی- شماره نود و یک
آموزش برای کانونهای شورشی- شماره نود و یک

 

موقعیت سرنوشت‌ساز کنونی و سرمایه ایران برای سرنگونی – قسمت چهارم


برای پاسخ به سؤالات شما هموطنان عزیز به‌خصوص جوانان میهنمون - در سلسله برنامه‌های آموزشی کانون‌های شورشی - مطالبی با عنوان:موقعیت سرنوشت‌ساز کنونی و سرمایه ایران برای سرنگونی - را به آگاهی شما می‌رسانیم. قبل از شروع بحث امروز از شما شما درخواست می‌کنیم سؤالات و نظرات خودتون رو درباره این برنامه به ایمیل رادیو مجاهد radio@mojahedin.org ارسال کنید.

 

 


در برنامه گذشته در پاسخ به سؤال شما – که پرسیده بودید- اکنون ما برای آینده چه داریم؟ توضیح دادیم که: تنها جواب – و تنها پاسخ: مقاومت تمام‌عیار و همه‌جانبه نسل به نسل ایران در مسیر تحقق آزادی است- بله - مقاومت به هر قیمت – یک مقاومت جانانه با بهای فدا و رنج و شکنج و تمام‌عیار و همه‌جانبه – نسل به نسل مردم ایران‌زمین – برای رسیدن به آزادی و دمکراسی و عدالت و حقوق‌بشر – همه اینها بزرگ‌ترین سرمایهٔ کنونی ما طی یک مبارزه سرسخت طولانی می‌باشد. آن‌قدر این سرمایه، غنی و جدی و در دسترس است که می‌توانیم آن را تکیه‌گاه محکم برای پیمودن باقی راه بدانیم.آری -ما مقاومتی سازمان‌یافته و متشکل و استوار و هم‌پیمان با آرمان تاریخی مردم ایران را داریم. سازمان مجاهدین خلق ایران - بیش از ۱۲۰هزار شهید راه آزادی را در راه خلق و میهن فدا کرده است که گواه شکوه و غرور و فخر راه طی شده برای محبوبٍ آزادی هستند. هزاران گل سرخ و شقایق گسترده بر فلات ایران‌زمین. شاخسارانی فراخ بر سواد سبز و سپید و سرخ هر شهر و روستای ایران که در قلب و ضمیر و ذهن و نگاه هر ایرانی و خانواده‌هایشان، رقم‌زنندهٔ زیباترین خاطرات و گاه‌گاههای عاشقانهٔ دلتنگی و گشایش‌هایند.


دوستان و رفقا


در این قسمت گوشه‌ای از تلاشها و قیمتی که سازمان مجاهدین خلق ایران برای استفاده از آخرین قطرات آزادی بعد از انقلاب ضدسلطنتی پرداختند را از پیام مسعود رجوی رهبر مقاومت ایران با عنوان استراتژی قیام و سرنگونی می‌شنویم....